سرویس بازگشت ۷ روزه کالا در دکترباتری به چه معناست؟

 

ما در فروشگاه اینترنتی دکترباتری به منظور احترام به حقوق مشتریان و کسب رضایت مخاطبان این مجموعه، سرویس بازگشت ۷ روزه کالا را بر روی تمامی محصولات فعال کرده ایم. این سرویس بدین معناست که اگر کالایی را از دکترباتری تهیه کردید، در صورتیکه از سرویس گارانتی استفاده نکرده باشید، ۷ روز فرصت دارید تا درصورت وجود هرگونه مشکل فنی یا فیزیکی، کالای دریافتی را مرجوع کرده و با نمونه مشابه و سالم تعویض کنید.

لطفا توجه داشته باشید که بازگشت ۷ روزه کالا به معنی ارجاع محصولات سالم و بدون مشکل نیست. تنها در صورتی کالا برای شما تعویض می‌شود که مشکلی اعم از فنی یا فیزیکی متوجه آن باشد. لذا لازم به ذکر است که صرفا پشیمانی از خرید تکمیل شده در این فروشگاه، دلیلی برای ارجاع محصول در ۷ روز ذکر شده نیست.

 

سرویس ۷ روزه بازگشت کالا به معنای ۷ روز گارانتی رایگان تمامی محصولات به فروش رسیده در فروشگاه اینترنتی دکترباتری است.

لذا اگر شما محصولی را بدون سرویس گارانتی خریداری کنید، ما همچنان تا ۷ روز خود را مسئول و پاسخگو به شما می‌دانیم. در صورتیکه در فروشگاه های دکانی و اینترنتی بازار در اکثر موارد به محض تکمیل سفارش و تحویل کالای بدون گارانتی، آن فروشگاه به هیچ عنوان پاسخگوی شما نخواهد بود. اما مجموعه دکترباتری به علت اعتبار سیستم کاری و اطمینان به کیفیت محصولاتش، حتی در صورت عدم تهیه سرویس گارانتی، تا یک هفته پاسخگوی تمامی مشکلات کاربرانش خواهد بود.