دکترباتری را بیشتر بشناسید

لوگو دکترباتری

فروشگاه اینترنتی دکترباتری در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۱ به طور رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.

بازار خرید و فروش و خدمات مربوط به باتری موبایل و تبلت در ایران دارای شفافیت مناسبی نیست و کاربران برخلاف دیگر کالاها مانند گوشی موبایل از بسیاری زوایای این بازار اطلاعی ندارند. همانطور که بسیاری فروشگاه‌ها چه به صورت اینترنتی و چه به صورت دکانی به دلیل عدم اطلاع کاربران، قیمت هایی غیرواقعی به کاربران می‌دهند یا از ارائه کالای اورجینال با گارانتی تعویض امتناع می‌ورزند.

تا زمان تاسیس این فروشگاه، جای خالی یک منبع معتبر و کامل از باتری های موبایل و تبلت که بتواند سیر گسترده ای از گوشی های تلفن همراه موجود در کشور (از جمله برخی مدل های کم‌یاب) را پوشش دهد، در سطح کشور حس می‌شد. در نتیجه بر آن شدیم تا با تاسیس یک پلتفرم مرجع، کاربردی و در دسترس بتوانیم نیاز هم‌وطنان را در زمینه تامین باتری های اورجینال با گارانتی تعویض و مناسب ترین قیمت پوشش دهیم.

تیم پشتیبانی دکترباتری به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته آماده پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات کاربرانش است. چرا که کسب رضایت و اعتماد مشتریان جز با پشتیبانی به‌موقع و موثر میسر نیست.

دکترباتری و عوامل مشغول در این مجموعه، همواره درحال بروزرسانی و ارتقا خدمات و تنوع کالاهای موجود در این وبسایت هستند، لذا در ابتدای کار ممکن است در برخی زمینه ها به خصوص در تنوع کالاهای موجود کمبودهایی دیده شود که انشالله بتوانیم به یاری یزدان و گذشت زمان، به تدریج مشکلات را پوشش داده و رضایت کامل شما یاران را بدست آوریم.

از این روی بر آن شدیم تا با تهیه برگه “درخواست محصول” و ایجاد امکان درخواست کالا خاص که در وبسایت موجود نیست توسط کاربران، تا زمان تکمیل موجودی ها بر روی سایت و آنلاین کردن تمامی کالاها، بتوانیم نیاز کاربران را پوشش دهیم.

همچنین از طریق کانال های پشتیبانی و ارتباط با تیم پشتیبانی دکترباتری، می‌توانید درخواست های خود را مطرح نمایید.

دکترباتری خود را متعهد می‌داند تا همیشه بتواند کالاهای اورجینال با ضمانت اصالت کالا را به دست مشتریان برساند. همچنین ما به ارتباط مستقیم و پیوسته با مشتریان و کاربران خود اعتقاد عمیقی داریم. چرا که امیدواریم تا با گسترش پلتفرم خود بتوانیم خانواده دکترباتری که متشکل از مخاطبانش است را روزبه‌روز بزرگ‌تر کنیم، انشاءالله.

بستن
مقایسه