سوالات مشتریان

FAQ

ما این فروشگاه را تاسیس کردیم تا “تمایز” در تجربه خرید اینترنتی را برای شما رقم بزنیم.

پشتیبانی حرفه‌ای قبل و بعد از خرید، گارانتی اختصاصی، تنوع بالا کالا در رده های قیمتی مختلف، سعی در ارائه رقابتی ترین قیمت ها، دوره های فروش ویژه، سبدهای سبز دکترباتری و از همه مهم‌تر احترام به حقوق مشتریان از ویژگی های اختصاصی مجموعه ماست که باعث شده تا به اولین انتخاب کاربران جهت تامین باتری موبایل، تبدیل شویم و اعتماد هم‌وطنان عزیزمان را جلب کنیم.

بله تا ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش می‌توانید با تیم پشتیبانی دکترباتری تماس گرفته و سفارش خود را لغو کنید.

هیچ‌گونه هزینه‌ای جهت لغو سفارش از شما دریافت نخواهد شد.

بعد از گذشت ۲۴ ساعت از ثبت سفارش به علت ارسال مرسوله و تحویل آن به پست، امکان لغو سفارش وجود ندارد.

متاسفانه در حال حاضر این سرویس توسط دکترباتری ارائه نمی‌شود. تنها روش پرداخت از طریق درگاه های بانکی و به صورت آنلاین است.

بله. تیم پشتیبانی دکترباتری به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته با افتخار پاسخ‌گوی تمامی کاربران می‌باشد.

ما در هر مرحله‌ای، از مشورت در مورد خرید کالا تا راهنمایی در مورد استفاده محصول بعد از خرید کنار شما خواهیم بود.

به این معنی است که در صورت مشکل در عملکرد کالا، خدمات گارانتی توسط خود مجموعه دکترباتری انجام می‌شود و شما نیازی به تماس با شرکت ثالث و پیگیری های بعدی نخواهید داشت.

به راحتی کالای معیوب را تحویل میگیریم و با نمونه آکبند برای شما تعویض خواهیم کرد.

باتری موبایل کالایی ضروری محسوب میشود. فردی که باتری موبایل خریداری میکند، در کمترین زمان باید آن را دریافت کند. از این رو تمامی سفارشات دکترباتری با پست پیشتاز ارسال میشوند که مبلغ آن در فاکتور خرید جداگانه محاسبه خواهد شد. 

ما اهمیت زمانی که در فروشگاه ما صرف می‌کنید را درک می‌کنیم، در نتیجه علاوه بر تلاش مستمر برای ارائه کمترین قیمت ممکن در ازای بیشتر خدمت ممکن، پلاگینی را تدارک دیده‌ایم تا وضعیت رضایت شما را نسبت به قیمت کالای مدنظر خود به اطلاع ما برساند.

ذکر این نکته ضروری است که جهت جلوگیری از فعالیت ربات ها و اسپمینگ، تنها در صورت داشتن حساب کاربری و لوگین کردن در آن، امکان ثبت نظر در مورد قیمت کالاهای این فروشگاه را خواهید داشت.

شما عزیزان می‌توانید با دنبال کردن صفحه ما در اینستاگرام از آخرین کالاهای موجود شده، جدیدترین طرح های ویژه فروش، سبد های سبز دکترباتری مطلع شوید.

همچنین تصاویری از مرسولات مشتریان قبل از ارسال و بعد از ارسال که توسط آنها برای ما فرستاده می‌شود را به اشتراک خواهیم گذاشت.

بستن
مقایسه